O firmie przewozowej Norton Bus w Chojnicach

Jesteśmy doświadczoną firmą przewozową, która specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym transporcie osób oraz paczek. Mamy niezbędne licencje, a nasi kierowcy, poza wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, prezentują nienaganną kulturę osobistą, dlatego podróżując z nami, mogą Państwo liczyć na najwyższy standard obsługi. Zapraszamy!

Licencjonowany przewoźnik osób i przesyłek

Jako licencjonowany przewoźnik osób i przesyłek jesteśmy nastawieni na elastyczną współpracę z Klientami prywatnymi oraz firmami. Oferujemy m.in. usługę door to door, a także wynajem aut z kierowcą. Mamy nowoczesną flotę samochodów osobowych, dostawczych oraz busów, które wyposażone są w wiele udogodnień, zapewniających wysoki komfort podróżowania. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Dowiedz się więcej
zdjęcie auta Renault

Transport osób oraz paczek


Przewóz osób spod adresu pod adres busami osobowymi z Polski do Niemiec, Danii i Holandii

Obsługujemy następujące regiony:
POLSKA: Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Zachodnipomorskie, Wielkopolskie
NIEMCY
DANIA
HOLANDIA

Sprawdź ofertę
zdjęcie auta Renault

Wynajem


Oferujemy Państwu wynajem nowoczesnych busów bez kierowcy lub wraz z kierowcą, który odbierze i zawiezie w wybrane miejsce, zarówno w kraju, jak i w Europie. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, grup zorganizowanych, instytucji oraz firm. Nasi kierowcy to osoby posiadający wieloletnie doświadczenie w zawodzie oraz posiadają , wszystkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Z nami dojadą Państwo do celu bezpiecznie, na czas i w miłej atmosferze.

Sprawdź ofertę