Wynajem
krótko- i długoterminowy

Wypożyczalnia Nortonbus oferuje wynajem krótko oraz długoterminowy aut osobowych, busów 9-osobowych i dostawczych na prawo jazdy kategorii B dla osób prywatnych i firm.

Istnieje także możliwość wynajmu auta wraz z naszym kierowcą (np. dojazd do lotniska, imprezy okolicznościowe).

zdjęcie auta Renault
zdjęcie auta Renault
zdjęcie auta Renault
zdjęcie auta Renault

Wynajem busów i aut osobowych dla firm

Oferujemy krótko- i długoterminowy wynajem busów i aut osobowych dla firm. Wyjazd służbowy komfortowym busem pozwoli Państwa pracownikom dotrzeć do miejsca docelowego w wyznaczonym terminie. Nasi Klienci podróżują w wygodnych warunkach, czystymi busami, wyposażonymi w wiele udogodnień, jak np. klimatyzacja, ogrzewanie, bezpłatne wi-fi, czy gniazdka elektryczne. Podróżni mogą więc zrelaksować się w trakcie podróży, przeglądając Internet, słuchając muzyki, czy przygotowując prezentację. Nasze usługi przewozowe towarzyszą eventom biznesowym oraz pracowniczym wyjazdom integracyjnym.

Wynajem busów i aut osobowych dla osób prywatnych

Wynajem busów i aut osobowych dla osób prywatnych to oferta, która znajduje obecnie coraz więcej zwolenników. Wysokie ceny paliw skłaniają Klientów do poszukiwania oszczędnych sposobów podróżowania. Przewóz wynajętym busem z kierowcą zapewnia bezpieczne dotarcie na uroczystości rodzinne czy spotkania towarzyskie, a także powrót do domu o wybranej porze. Dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszą się zwłaszcza usługi przewozu gości weselnych. Zajmujemy się zarówno wynajmem krótko-, jak i długoterminowym busów i samochodów osobowych dla osób prywatnych. Klienci często korzystają z naszych usług przewozowych. Chętnie wynajmują pojazd wraz z kierowcą lub bez kierowcy na wycieczki, a nawet dłuższe wyjazdy na wczasy. Współpracujemy również ze szkołami oraz przedszkolami, zapewniając profesjonalny dowóz dzieci na zawody sportowe, przedstawienia czy na basen. W przypadku zainteresowania naszymi usługami zapraszamy do skontaktowania się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas